OFERTA PRACY

Technolog – Projektant oprzyrządowania

Praca na stanowisku polegać będzie m.in. na: projektowaniu narzędzi do optymalizacji procesów produkcji, nadzorowaniu wdrożenia i optymalizacji procesów produkcji…

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polegać będzie na:

  • projektowaniu narzędzi do optymalizacji procesów produkcji,
  • nadzorowaniu wdrożenia i optymalizacji procesów produkcji,
  • monitorowaniu przeprowadzanych procesów technologicznych,
  • tworzeniu dokumentacji 2D na podstawie modeli 3D w programie PTC Creo Parametric,
  • tworzeniu modeli 3D wyrobów oraz oprzyrządowania produkcyjnego,
  • przygotowywaniu procesów technologicznych,
  • przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programu 3D CAD,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii,
  • znajomość podstaw obróbki skrawaniem,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • obsługa komputera na poziomie dobrym,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb,
  • ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Miejsce pracy:
STARGARD

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie KUCA, prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@kucagroup.pl
z dopiskiem: TECHNOLOG-PROJEKTANT

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla KUCA Sp. z o.o., z siedzibą w Stargardzie, 73-110, przy ul. Pierwszej Brygady 35, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest KUCA Sp. z o.o. , z siedzibą w Stargardzie 73-110, przy Pierwszej Brygady 35. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.