OFERTA PRACY

Pracownik magazynu

Praca na stanowisku polegać będzie m.in. na: kompletacji zamówień, przyjmowaniu i weryfikacji towaru…

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polegać będzie na:

  • realizacji prac magazynowych (kompletacje zamówień, załadunek do transportu),
  • przyjmowaniu towaru do magazynu i lokowaniu na regałach,
  • weryfikacji towaru,
  • przestrzeganiu obowiązujących procedur i instrukcji.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • dokładność i rzetelność,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • otwartość w komunikacji, udzielanie informacji zwrotnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy,
  • pracę w godzinach 08:00 – 16:00,
  • wynagrodzenie początkowe 2400 zł netto (na rękę) plus premie kwartalne uzależnione
    od wyników pracy,
  • pracę w miłej atmosferze umożliwiającej rozwój i merytoryczne wsparcie,
  • samodzielność działania,
  • zatrudnienie od 1 lipca 2020 r.

CV oraz list motywacyjny z aktualnym zdjęciem
prosimy dostarczyć osobiście od pn -pt.
w godz 10:00 – 15:00 na adres:
Mirat.pl, ul. Rzeźnicza 6-8 Stargard
lub mailowo na adres rekrutacja@mirat.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”