OFERTA PRACY

Mechanik Utrzymania Ruchu

Praca na stanowisku polegać będzie m.in. na utrzymywaniu parku maszynowego w dobrym stanie technicznym…

Opis stanowiska:

W nowej pracy będziesz:

  • Utrzymywać park maszynowy w dobrym stanie technicznym
  • Diagnozować usterki i wdrażać działania zapobiegawcze
  • Skutecznie usuwać awarie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dokonywać przeglądów okresowych, napraw konserwacyjnych, usprawniających pracę maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane kierunkowe: elektryka, automatyka, elektromechanika
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1kV
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Wiedzę z zakresu mechaniki ogólnej, energetyki, pneumatyki
  • Znajomość automatyki przemysłowej (maszyn posiadających moduły sterujące)
  • Uważność na detale, samodzielność w działaniu i zaangażowanie

Jeśli chcesz:

  • Pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Mieć umowę o pracę na pełen etat
  • Mieć wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + premie
  • Pracować w trybie dwuzmianowym

To znaczy, że idealnie trafiłeś!

Miejsce pracy:
STARGARD

Aplikuj TUTAJ

Skontaktuj się:
Marta Piotrowska
tel. +48517820303
marta.p@ideahr.com.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp.K., z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Borowskiego 2a-3. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom IDEA HR Group) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do IDEA HR Group drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w IDEA HR Group prosimy o kontakt pod adresem email: gorzow@ideahr.com.pl.