OFERTA PRACY

Elektryk

Praca na stanowisku polegać będzie na dbaniu o stan techniczny maszyn i urządzeń, przeprowadzaniu napraw i remontów maszyn i urządzeń, modernizacji   sterowania maszyn, przeprowadzanie pomiarów elektrycznych maszyn (zerowanie, rezystancja izolacji).

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku polegać będzie na dbaniu o stan techniczny maszyn i urządzeń, przeprowadzaniu napraw i remontów maszyn i urządzeń, modernizacji
sterowania maszyn, przeprowadzanie pomiarów elektrycznych maszyn (zerowanie, rezystancja izolacji).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne – elektryka, automatyka
  • znajomość instalacji oraz sterowania maszyn i urządzeń (w tym maszyny CNC)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność diagnozowania uszkodzeń
  • umiejętność usuwania awarii
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • uprawnienia min. 1kV,
  • uprawnienia pomiarowe
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki, suwnice

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte na stałej pensji,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb,
  • ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Miejsce pracy:
STARGARD

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie KUCA lub KUCA Serwis Kolejowy, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@kucagroup.pl.
Kontakt w sprawie rekrutacji: +48 512 037 528.

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla KUCA Sp. z o.o., z siedzibą w Stargardzie, 73-110, przy ul. Pierwszej Brygady 35, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest KUCA Sp. z o.o. , z siedzibą w Stargardzie 73-110, przy Pierwszej Brygady 35. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.