OFERTA PRACY

Koordynator Klienta

Praca na stanowisku polegać będzie m.in. na współpracy z klientami biznesowymi z całej Europy.

Jeśli chcesz:

  • Mieć atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę
  • Mieć możliwość pracy zdalnej (w poszczególne dni po wcześniejszym ustaleniu)
  • Pracować w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym praktyczne korzystanie z j. angielskiego
  • Mieć możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Mieć unikalny pakiet benefitów (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, bony, karta sportowa, karta podarunkowa na święta)

Jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne)
  • Doświadczenie w pracy w logistyce lub obsłudze klienta min. 1 rok
  • Biegłą znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, analitycznego myślenia i pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność definiowania problemów i szukania najbardziej optymalnych rozwiązań
  • Świetną organizacje pracy własnej i niezależność w podejmowaniu decyzji
  • Doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym jako dodatkowy atut

To znaczy, że idealnie trafiłeś!

W nowej pracy będziesz:

  • Współpracować z klientami biznesowymi z całej Europy
  • Dbać o pozytywne relacje z klientami, budować zaufanie i szybko reagować na ich potrzeby
  • Koordynować zadania klientów z innymi działami firmy
  • Odpowiadać za tworzenie statystyk i fakturowanie
  • Brać udział przy wdrażaniu nowych klientów B2B do firmy

Miejsce pracy:
GOLENIÓW

Skontaktuj się:
Marta Piotrowska
tel. +48517820303
marta.p@ideahr.com.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest IDEA HR Group Sp. z o.o. Sp.K., z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Borowskiego 2a-3. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom IDEA HR Group) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do IDEA HR Group drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w IDEA HR Group prosimy o kontakt pod adresem email: gorzow@ideahr.com.pl.