Profesjonalne Systemy Informatyczne- Sławomir Balcerek

ul. Mikołaja Reja 8a/1
73-110 Stargard

Tel. 579 631 581

biuro@balcerek.biz

Dowóz do klienta: TAK

Odbiór w siedzibie: TAK

ZADZWOŃ

ODWIEDŹ STRONĘ

Nasza oferta

Administracja IT, Hardware, Software, Bezpieczeństwo IT, Infrastruktura sieciowa, Systemy CCTV

O nas

Informatyką profesjonalnie zajmujemy się od 2005 roku, jednak zamiłowanie do niej oraz fascynacja narodziła się już kilka lat wcześniej.

Przeciętność jest we współczesnym biznesie cechą hamująca rozwój. Jako doświadczony zespół w branży IT, który tworzą wykwalifikowani specjaliści w wielu obszarach programowania, wiemy, że tylko indywidualne i autorskie projekty i programy umożliwiają realizację ambitnych projektów. Specjalizujemy się w tworzeniu programów informatycznych oraz ich wdrażaniem. Głównym obszarem naszej działalności jest administracja IT.

Oferujemy kompleksowe usługi, zapewniając klientom wsparcie na każdym etapie współpracy, również powdrożeniowym. Każdy z nas zaczynał od ciekawości dziedziną Informatyki, która następnie przerodziła się w pasję, a potem sposób na biznes. Dzisiaj jesteśmy spójnie działającym organem na różnych płaszczyznach informatycznych. Możemy więc zaoferować kompleksowe usługi IT, gwarantując tylko skuteczne rozwiązania.

Główne specjalizacje

-Administracja IT

-Hardware

-Software

-Bezpieczeństwo IT

-Infrastruktura sieciowa

-Systemy CCTV

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Dell, RedHat, Ferro Software, Microsoft oraz wielu innych. W swojej ofercie posiadamy również inne marki.

Udostępnij