IT assistance Rafał Grabowski

Ul. Lotników 51 lok.20
73-102 Stargard

Tel. 91 885 14 65

Dowóz do klienta: TAK

Odbiór w siedzibie: TAK

ZADZWOŃ

ODWIEDŹ STRONĘ

FACEBOOK

Oferta

Obsługa informatyczna firm i instytucji / Outsourcing IT. Serwis komputerowy.

Outsourcing IT

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie projektowania, budowy oraz administracji sieci i serwerów, wsparcia użytkowników, a także planowania i zakupu sprzętu i oprogramowania. Współpraca z nami pozwala Tobie na pełną koncentrację na celach biznesowych swojej firmy.

Szkolenia i doradztwo

Wiemy, że świat IT zmienia się bardzo szybko i trzymanie ręki na pulsie może konsumować wiele czasu. Dlatego prowadzimy szkolenia dla kadry zarządzającej i pracowników dostarczając najświeższą wiedzę na temat bezpieczeństwa, administracji czy zarządzania, gwarantując najwyższe standardy panujące w świecie informatyki.

Audyt IT

Sprawny system IT pozwala na stabilną pracę w Twojej firmie. Bezpieczeństwo i najwyższa jakość zarządzania procesami gwarantują Ci spokój, dzięki któremu możesz realizować misję swojej organizacji. Sprawdzamy bezpieczeństwo i niezawodności środowiska IT i wdrażamy nowoczesne rozwiązania szyte na miarę.

Bezpieczeństwo danych i systemów IT

Czy Twoje dane są zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych? Czy Twoja firma jest gotowa na duży wzrost objętości danych? Czy jesteś w stanie uniknąć nieodwracalnej utraty danych? IT assistance zapewnia analizę luk w Twojej infrastrukturze. Projektujemy i wdrażamy systemy backup’u a także ochrony sieci i danych, a także odzyskujemy utracone dane.

Serwis sprzętu komputerowego

Oferujemy pełen zakres serwisu sprzętu IT. Równocześnie możemy pochwalić się zespołem zdolnych serwisantów, którzy nie boją się wyzwań.

Hosting

Poszukujesz ciekawego adresu dla swojej strony internetowej, chciałbyś ją umieścić na profesjonalnym serwerze, szukasz miejsca do obsługi skrzynek email, czy oczekujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań? Oferujemy domeny, utrzymanie stron www, poczty email, serwery dedykowane i VPS, rozwiązania Cloud.

Sklep

Posiadamy pełen asortyment produktów od zaawansowanych rozwiązań korporacyjnych, po drobne akcesoria. Długoletnia współpraca z czołowymi producentami i dystrybutorami pozwala nam na zaoferowanie szerokiego spektrum rozwiązań w bardzo atrakcyjnych cenach.

Strony www i pozycjonowanie

Posiadamy wiedzę na temat tego w jaki sposób projektować strony www, aby odbiorcy chcieli korzystać z Twoich usług i w jaki sposób je optymalizować, aby dobrze korespondowały z wyszukiwanymi hasłami, dzięki którym użytkownicy trafią do Twojej witryny.

Udostępnij